Yeni dizi Bana Artık Hicran De ilk bölümü rekor kırdı

Yeni sezonun en iddialı dizileri arasında gösterilen Bana Artık Hicran De dizisi oyuncu kadrosu ve merak uyandıran konusuyla yayınlanmadan sosyal medyayı salladı. Aslı Enver, Buğra Gülsoy, Alican Yücesoy'un baş rollerini paylaştığı dizinin ilk bölümü nefes kesecek.

Yeni dizi Bana Artık Hicran De ilk bölümü rekor kırdı
Bana Artık Hicran De Kanal D ekranlarında fragmanı yayınlanır yayınlanmaz rekor kırdı. Bana Hicran De'nin tartışma yaratan ilk bölüm fragmanının ardından yayın günü iple çekiyorlar.

Kanal D
' nin başrollerini Aslı Enver, Buğra Gülsoy, Alican Yücesoy, Şebnem Hassanisough'un paylaştığı, Tamer Levent, Turgay Kantürk, Nadir Sarıbacak, Nur Sürer, Zeyno Eracar, Elif Ceren Balıkçı, İncinur Daşdemir ve Serhat Özcan'ın eşlik ettiği, Süreç Film'in yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Coşkun-Gülizar Irmak'ın kaleme aldığı, yönetmenliğini Volkan Kocatürk'ün yaptığı yeni dizisi "Bana Artık Hicran De", Pazar 20:00'de Kanal D ekranlarında başlayacak.
Bana Artık Hicran De konusu


"Bana Artık Hicran De", yaşadığı aşk sonucu hüsrana uğramış ve büyük bedeller ödemek zorunda kalmış bir kadının, hayatta kalma mücadelesini anlatıyor.

Hicran, 20’li yaşlarda çok tutucu bir ailede büyümüş, babası ile beraber, babasına ait vitray dükkanında çalışan genç ve çok güzel bir kızdır. Günün birinde büyük bir holdingte çok iyi bir pozisyonda çalışan ve holding sahibinin damadı olmaya aday Murat ile tanışır. İş icabı başlayan bu ilişki, zamanla büyük bir aşka dönüşür. Fakat, Hicran ve Murat'ın arasında imkansızlıklar vardır ve ayrılmak zorunda kalırlar.


Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2014, 14:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327