Yeni Emniyet Müdürü Görevine Başladı

Sungurlu İlçe Emniyet Müdürü Orhan Durmaz’ın Ankara Emniyet Müdürlüğü’ne atanmasıyla boşalan göreve Çorum Koruma Şube Müdür Yardımcısı 4. Sınıf Emniyet Müdürü Adem Kaynak getirildi.Emniyet ve polisin başarılı olabilmesi için...

Yeni Emniyet Müdürü Görevine Başladı
Sungurlu İlçe Emniyet Müdürü Orhan Durmaz’ın Ankara Emniyet Müdürlüğü’ne atanmasıyla boşalan göreve Çorum Koruma Şube Müdür Yardımcısı 4. Sınıf Emniyet Müdürü Adem Kaynak getirildi.
Emniyet ve polisin başarılı olabilmesi için halkın desteğine ihtiyacı olduğunu ifade eden Emniyet Müdürü Adem Kaynak, “Bizde Sungurlu ilçemizde asayiş ve trafiğin daha düzenli bir şekilde olması için gece gündüz demeden 24 saat halkımızın hizmetinde olacağız. Sungurlu Emniyeti ve personeli herkese eşit ve tarafsız bir yönetim içinde olacaktır. Bizler Sungurlu’ya hizmet için geldiğimizin bilincindeyiz” dedi.
ADEM KAYNAK KİMDİR ?
Adem Kaynak, 1976 Ankara’da dünyaya geldi.
1990 yılında Polis Akademisinden mezun olan Kaynak, Ankara’da göreve başladı. Sırasıyla Diyarbakır ve Marmaris’te görev yapan kaynak, 6 ay önce Çorum’a atandı. Kaynak, Çorum Emniyet Müdürlüğü Koruma Şube Müdür yardımcılığı görevinden Sungurlu İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine getirildi.
Kaynak, evli ve bir çocuk babası.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327