Yeni Malatyaspor’a Yemek Verildi

Malatya Valisi Süleyman Kamçı, Yeni Malatyaspor’dan sezon sonunda şampiyonluk beklediklerini bildirdi.Yeni Malatyaspor’a yemek verilmesi nedeniyle düzenlenen programda konuşan Valisi Süleyman Kamçı, Yeni Malatyaspor’un iki maçına gittiğini...

Yeni Malatyaspor’a Yemek Verildi
Malatya Valisi Süleyman Kamçı, Yeni Malatyaspor’dan sezon sonunda şampiyonluk beklediklerini bildirdi.
Yeni Malatyaspor’a yemek verilmesi nedeniyle düzenlenen programda konuşan Valisi Süleyman Kamçı, Yeni Malatyaspor’un iki maçına gittiğini ve maçlar sonrasında da takımın grubunda liderlik koltuğuna oturduğunu belirterek, “Bir Karadenizli ve futbolu seven birisi olarak, Yeni Malatyaspor’dan sezon sonunda şampiyonluk bekliyoruz” dedi.
Yeni Malatyaspor’un seyircisinin iyi olduğunu, birçok süper lig takımının maçlarında dahi Yeni Malatyaspor kadar seyirci olmadığını ileri süren Kamçı, “2.Lig’de olan bir takımın bu kadar seyircisine Süper Lig yakışır” ifadelerini kullandı.
İnönü Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Cemil Çelik ise, “Geçen hafta 5-0 gibi güzel bir skorla göz doldurdunuz. İnşallah bu hafta da deplasmanda Göztepe karşısında da galip gelerek, yerinizi daha da sağlamlaştırırsınız. Moral takviyesi için sizleri davet ettik” şeklinde konuştu.
Yeni Malatyaspor Kulübü başkanı Adil Gevrek de, “Biz inanıyoruz, sezon sonunda şampiyon olacağız. Sizlerin de inanmasını istiyoruz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327