Yeni Transferlerin Hedefi Süper Lig

PTT 1. Lig ekiplerinden Samsunspor’un bu sezon kadrosuna kattığı yeni transferler hedeflerinin takımı Süper Lig’e çıkarmak olduğunu söyledi.Samsunspor, Alanyaspor maçı hazırlıklarına başladı. Nuri Asan Tesisleri’nde hazırlıklarını...

Yeni Transferlerin Hedefi Süper Lig
PTT 1. Lig ekiplerinden Samsunspor’un bu sezon kadrosuna kattığı yeni transferler hedeflerinin takımı Süper Lig’e çıkarmak olduğunu söyledi.
Samsunspor, Alanyaspor maçı hazırlıklarına başladı. Nuri Asan Tesisleri’nde hazırlıklarını sürdüren kırmızı-beyazlılarda yeni transferler Recep Niyaz, Mustafa Sevgi, Talha Mayhoş, Hasan Kılıç, M’Billa Etame, Safa Serbest, Serdar Eylik, Ali Zorlu, Alperen Pak hedeflerinin takımı Süper Lig’e çıkarmak olduğunu ifade etti.
Samsunspor’u hak ettiği yerlere getirmek için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını belirten Recep Niyaz, Mustafa Sevgi, Talha Mayhoş ve Hasan Kılıç, inananları mahcup etmeyeceklerini ve Samsunspor’u Süper Lig’e çıkarmak için ellerinden geleni yapacaklarını vurgularken, M’Billa Etame ise Samsun’a gol atmak için geldiğini ve en az 10 gol atacağının sözünü verdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327