Yeni Yıl Bebeğine Başkanlardan Sürpriz

Balıkesir’de 2015 yılının ilk bebeği olan Ömer Kurt’un ilk ziyaretçileri belediye başkanları oldu.Balıkesir Atatürk Devlet Hastanesi’nde dünyaya gelen 2015’ün ilk bebeği Ömer Kurt, ailesine büyük sevinç yaşattı. Hasan ve Nuray...

Yeni Yıl Bebeğine Başkanlardan Sürpriz
Balıkesir’de 2015 yılının ilk bebeği olan Ömer Kurt’un ilk ziyaretçileri belediye başkanları oldu.
Balıkesir Atatürk Devlet Hastanesi’nde dünyaya gelen 2015’ün ilk bebeği Ömer Kurt, ailesine büyük sevinç yaşattı. Hasan ve Nuray Kurt çiftinin 2. bebeği olan Ömer bebeğe ilgi yoğun oldu. Yeni yılın ilk bebeği olan Ömer Kurt’un ilk ziyaretçileri Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur oldu. Başkan Kafaoğlu öncelikle hastane girişinde acil serviste bulunan hastalara geçmiş olsun temennisinde bulunarak yeni yıllarını kutladı. Başkan Kafaoğlu hastane personelini de ziyaret ederek 2015 yılının sağlık ve mutluluk getirmesini temenni etti. Ömer bebeği ziyaret eden başkan Kafaoğlu, bebeğe altın takarak, içinde çikolata ve kolonyanın bulunduğu hediye paketini verdi.
Ömer Kurt’un diğer ziyaretçileri Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz oldu. 3 kilogram ağırlığında 50 santimetre boyunda dünyaya gelen Ömer bebeğe Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur altın taktı. Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın da eşlik ettiği Başkan Edip Uğur, yeni doğan bebeklerin ailelerine ’Hoşgeldin Bebek projesi’ kapsamında içerisinde yelek, altlık, eldiven, ateş ölçer, tırnak makası, bornoz setinin bulunduğu hediye paketi verdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327