Yenikent Belediyespor Voleybol Takımı Kütahya Şampiyonu

Yenikent Belediyespor Voleybol Takımı Kütahya Şampiyonu oldu.Yenikent Belediyespor Genç Erkekler Voleybol Takımı, grubunda gösterdiği başarıyı ilde oynadığı maçlarda da göstererek Kütahya il şampiyonu oldu.Yenikent Belediyespor Kulübü...

Yenikent Belediyespor Voleybol Takımı Kütahya Şampiyonu
Yenikent Belediyespor Voleybol Takımı Kütahya Şampiyonu oldu.
Yenikent Belediyespor Genç Erkekler Voleybol Takımı, grubunda gösterdiği başarıyı ilde oynadığı maçlarda da göstererek Kütahya il şampiyonu oldu.
Yenikent Belediyespor Kulübü Başkanı Süleyman Karakoç, il birincisi olan Yenikent Belediyespor Genç Erkekler Voleybol Takımının Kütahya’yı Bölge Finallerinde temsil edecek olmasından büyük mutluluk duyduğunu söyledi.
Kulüp Başkanı Süleyman Karakoç, “Gediz’imizi Kütahya’da en iyi şekilde temsil ettik. Şimdi sıra ilimizi bölge finallerinde en iyi şekilde temsil ederek Kütahya’mızın sporda olan başarılarının altına bir başarı imzası daha attırmak olacak. Gençlerimize ve teknik heyetimize bu yönde güvenimiz tamdır. Takımımıza başarılar diliyorum ve arkalarında olduğumuzu bilmelerini istiyorum. Bu arada diğer rakiplerimize de başarılar diliyorum” dedi.(MA-EFE)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327