Yenimahalle Koşusu’nda Kıran Kırana Mücadele

Türkiye Jokey Kulübü tarafından bu yıl 15’incisi düzenlenen Yenimahalle Belediye Başkanlığı Koşusu’nda kupa sahibini buldu. Junior Pianist isimli at yarışta galip gelirken, kupayı atın sahibi Ayhan Çalıkoğlu, Yenimahalle Belediyesi Başkanvekili...

Yenimahalle Koşusu’nda Kıran Kırana Mücadele
Türkiye Jokey Kulübü tarafından bu yıl 15’incisi düzenlenen Yenimahalle Belediye Başkanlığı Koşusu’nda kupa sahibini buldu. Junior Pianist isimli at yarışta galip gelirken, kupayı atın sahibi Ayhan Çalıkoğlu, Yenimahalle Belediyesi Başkanvekili Mehmet Kartal’ın elinden aldı.
Günün 5’inci koşusu olan Yenimahalle Belediye Başkanlığı Koşusu kıran kırana bir mücadeleye sahne oldu. Junior Pianist, Be My Shadow, Black King, Mitelo ve Agarta isimli atların kıyasıya yarıştığı koşu, heyecanı tavan yaptı. Ankara 75. Yıl Hipodromu’nda 2 bin 200 metre çim pistte yapılan koşuda Ayhan Çalıkoğlu’nun sahibi olduğu Gökhan Kocakaya’nın jokeyliğindeki Junior Pianist isimli at kazandı. Koşunun ardından düzenlenen törende Junior Pianist’in sahibi Ayhan Çalıkoğlu’na birincilik kupası verilirken, kupayı takdim eden Başkanvekili Mehmet Kartal bu tür sporların devamı için Yenimahalle Belediyesi olarak her türlü desteği vereceklerini belirterek, Çalıkoğlu’na tebriklerini iletti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327