Yeşil Bir Yeşilyurt İçin Pedallar Çevrildi

Malatya merkez ilçe Yeşilyurt Belediyesi tarafından "Yeşil bir yurt için Yeşilyurt’a pedallıyoruz" etkinliği düzenlendi.Büyükşehir Belediye binası önünde Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat tarafından verilen start ile başlayan...

Yeşil Bir Yeşilyurt İçin Pedallar Çevrildi
Malatya merkez ilçe Yeşilyurt Belediyesi tarafından "Yeşil bir yurt için Yeşilyurt’a pedallıyoruz" etkinliği düzenlendi.
Büyükşehir Belediye binası önünde Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat tarafından verilen start ile başlayan bisikletçiler Yakınca Yeşilyurt Belediye binasında karşılandı.
Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, “Bisiklet sporuna dikkat çekmek amaçlı Bahçesaray, Yeşilyurt Konakları ve Yeşilyurt Belediyesi olarak ortaklaşa düzenlediğimiz bisiklet turuna katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum, hepiniz hoş geldiniz. Yeşilyurt belediyesi olarak şunu belirtmek istiyorum. 30 günde 30 park projesi kapsamında yapacağımız her park içerisinde alanı müsait yerlere bisiklet yolu yapmaya çalışıyoruz. Çocuklarımızın bisiklet sürmelerini cazip hale getirmek için bisiklet yollarına önem veriyoruz. Bisiklet sporumuzun ayrı bir yeri var. Bir yandan ulaşım yaparken, diğer yandan spor yapmış oluyorsunuz. Bu tür etkinliklerle vatandaşlarımız arasında da bisiklet kullanmayı yaygınlaştırmak için ilgi uyandırılmaktadır. Buradan emeği geçen bütün sporcu kardeşlerime canı gönülden teşekkür ediyorum” dedi.
Yeşilyurt Belediye binasından devam eden bisiklet turu ilgi gördü.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327