Yeşil: "mut Belediyesi Hizmet Değil Mazeret Üretiyor"

AK Parti Mut İlçe Başkanı Hüseyin Yeşil, Mut Belediyesi’nin hizmet değil mazeret ürettiğini ifade ederek, "Maalesef üretilen bir şey olmadığı için siyaset yapacak ve söyleyecek elimizde malzeme yok" dedi.Yeşil, düzenlediği basın toplantısında,...

Yeşil:
AK Parti Mut İlçe Başkanı Hüseyin Yeşil, Mut Belediyesi’nin hizmet değil mazeret ürettiğini ifade ederek, "Maalesef üretilen bir şey olmadığı için siyaset yapacak ve söyleyecek elimizde malzeme yok" dedi.
Yeşil, düzenlediği basın toplantısında, partisinin kongre sürecinin 15 Eylül 2014 tarihi itibariyle başladığını ekim ayı içerisinde il başkanlığınca belirleyeceği bir tarih olan 11-30 Ekim tarihleri arsında delege seçimlerini yapacaklarını belirtti. 1 Kasım itibariyle ise ilçe kongreleri takviminin başlayacağını kaydeden Yeşil, "1 Kasım ile 31 Aralık tarihleri arasında Türkiye genelinde ilçe kongrelerini bitirmiş olacağız. İl kongreleri ise 22 Kasım 22 Şubat 2015 tarihleri arasında yapılacak" dedi.
Mut Belediyesi’nin hizmet değil mazeret ürettiğini söyleyen Yeşil, "Keşke Mut Belediyesi 31 Mart’tan bu güne kadar ilçemizin kalkınması adına bir artı hizmet ortaya koyabilseydi de şunu yaptılar ama şunu da eksik yaptılar diyebilseydik. Yani sıfırı konuşma şansımız maalesef yok. Sıfır hakkında yorum yapma hakkımızda maalesef yok. Altı aylık süreçte gördüğümüz ve izlediğimiz Mut Belediyesi şu ana kadar ortaya hiç bir şey koymayan, hizmet üretme anlamında tek adım atmayan, her şeye mazeret üreten, özellikle Ankara’nın da desteğiyle 2009-2014 yılları arasında yapılan ve aslında bitirilen hizmetlere sahip çıkmanın dışında ortaya bir şey koyamayan bir Mut Belediye Başkanlığı var. Dolaysıyla iş üreten hata yapar ve eleştirilir ya da meyve veren ağaç taşlanır derler. Maalesef üretilen bir şey olmadığı için siyaset yapacak ve söyleyecek elimizde malzeme yok" ifadesini kullandı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327