Yeşilhisar’da Altyapı Hamlesi

30 Mart 2014 yerel seçimleriyle birlikte Büyükşehir Belediyesi sınırlarına dahil olan ilçeler, Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin yatırımları ile tanışmaya devam ediyor. Bir yandan projeleri hazırlanan yatırımların temelleri atılırken...

Yeşilhisar’da Altyapı Hamlesi
30 Mart 2014 yerel seçimleriyle birlikte Büyükşehir Belediyesi sınırlarına dahil olan ilçeler, Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin yatırımları ile tanışmaya devam ediyor. Bir yandan projeleri hazırlanan yatırımların temelleri atılırken bir yandan da tamamlanan yatırımlar hizmete açılıyor. Bu kapsamda 16 Ocak Cuma günü Yeşilhisar’da yapımımı tamamlanan iki önemli yatırımın açılışı yapılacak.
Yeşilhisar’a kesintisiz ve kaliteli içme suyu sağlayacak içme suyu hattı ile atıksu arıtma tesisinin açılışının yapılacağı tören Yeşilhisar Belediyesi önünde saat 12.30’da başlayacak. Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki’nin yanısıra çok sayıda protokol mensubu ve davetlinin katılımıyla gerçekleştirilecek olan törene Yeşilhisar halkının da büyük ilgi göstermesi bekleniyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327