Yetişkinlere İstedikleri Saat Ve Ortamda Kuran Kursu

Burdur Müftüsü Hıdır Bayrak, yetişkinlerin Kuran-ı Kerim öğrenmesi için onların belirlediği şartlarda kurs açabildiklerini söyledi.Yaşlıların yanı sıra özellikle çalışan kesimin istediği saatlerde Kuran Kursu açabildiklerini ifade...

Yetişkinlere İstedikleri Saat Ve Ortamda Kuran Kursu
Burdur Müftüsü Hıdır Bayrak, yetişkinlerin Kuran-ı Kerim öğrenmesi için onların belirlediği şartlarda kurs açabildiklerini söyledi.
Yaşlıların yanı sıra özellikle çalışan kesimin istediği saatlerde Kuran Kursu açabildiklerini ifade eden İl Müftüsü Hıdır Bayrak, "Yetişkinlerimiz arzu ederlerse kurs açmamız mümkündür. Önümüzdeki haftadan itibaren kurslarımıza öğrenci kayıtlarımız başlatıyoruz. Eğer herhangi bir kardeşlerimiz Kuran Kursu’ndan istifade etmeyi arzu ediyorsa ancak çalışıyorlarsa, tamamen onların istediği saate kurs açıyoruz" dedi.
Yetişkinlerin Kuran kurslarına müracaat edebilecekleri gibi kendilerine uygun gördüğü ortam ve saatlerde de kurs açılmasının mümkün olduğunu ifade eden Bayrak, "Kuran Kursları faaliyetleri açısından her yaştan kardeşimize açma gayretindeyiz. Kadın, erkek, genç, yaşlı her yaştan vatandaşımıza kurs verme isteğimiz vardır" şeklinde konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327