Yılbaşı Biletleri Satışa Çikti

Büyük ikramiyenin 50 milyon lira olarak belirlendiği Milli Piyango’nun yılbaşı özel çekiliş biletleri satışa sunulmaya başlandı. Tam bilet 50 liradan, yarım bilet 25 liradan, çeyrek bilet ise 12,5 liradan satışa çıktı.Zonguldak’ta...

Yılbaşı Biletleri Satışa Çikti
Büyük ikramiyenin 50 milyon lira olarak belirlendiği Milli Piyango’nun yılbaşı özel çekiliş biletleri satışa sunulmaya başlandı. Tam bilet 50 liradan, yarım bilet 25 liradan, çeyrek bilet ise 12,5 liradan satışa çıktı.
Zonguldak’ta satışa sunulan yılbaşı biletlerine vatandaşlar büyük ilgi gösteriyor. Tam ve yarım biletin fiyatlarının pahalı olması nedeniyle vatandaşlar çeyrek bileti tercih ediyor. Vatandaşların ilgisinden memnun olduğunu ifade eden Biletçi Nuri Kocaoğlu, “Her sen olduğu gibi bu sene de Zonguldak’a Ankara ve İstanbul biletlerini getirdim. Geçen yıl büyük ikramiyenin bir parçasını Ankara biletine verdim. Her yıl bir ikramiye çıkıyor. Çeyrek Bilet 12,5 yarım 25 TL, tam bilet ise 50 TL’den satılıyor. En çok talep çeyrek bilete var ama durumu iyi olan yarım ve tam bilet alıyor” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327