Yıldırım karla mücadeleye hazır!

Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, önümüzdeki günlerde etkili olması beklenen kar yağışına karşı gerekli bütün hazırlıkları tamamladıklarını söyledi.

Yıldırım karla mücadeleye hazır!

3 gün boyunca kar yağışının etkisi altına girmesi beklenen Bursa’da, Yıldırım Belediyesi ekipleri teyakkuza geçti. Karla mücadelede örnek çalışmalara imza atan Yıldırım Belediyesi ekipleri, ilçe halkının yağıştan etkilenmemesi için 7/24 çalışmalarına devam edecek. Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, “Çalışmalarımız ile Yıldırım’da ulaşımın daha rahat sağlanmasını hedefliyoruz. Daha ulaşılabilir Yıldırım için Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz 24 saat boyunca görev başında” dedi.

Yıldırım’da sorunsuz bir kış mevsimi geçirmek için gerekli bütün tedbirlerin alındığının altını çizen Başkan İsmail Hakkı Edebali, “Öncelikli gayemiz ana yolları ulaşıma açık halde tutmak. Sonrasında ise ilçenin her noktasında çalışmalar yürüterek, hemşehrilerimizin günlük hayatlarını rahat bir şekilde sürdürmeye devam etmelerini hedefliyoruz” diye konuştu.

Yaşanabilecek olumsuzluklara karşı ekiplerin göreve hazır olduğunu dile getiren Başkan Edebali, “Hemşehrilerimiz olumsuz bir durumla karşılaştıklarında 444 16 02 numaralı çağrı merkezimizden ve facebook.com/yildirimcozum, twitter.com/yildirimcozum adreslerimizden bizlere şikâyetlerini iletebilirler” şeklinde konuştu. Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2015, 13:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327