Yıldırım'ın ilk bebeğine Başkan Edebali'den altın

Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, 2015'in ilk dakikalarında dünyaya gelen minik Muhammet Akif Yılmaz'a hastanede ziyarette bulunarak altın taktı.

Yıldırım'ın ilk bebeğine Başkan Edebali'den altın
Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, Bursa Valisi Münir Karaloğlu, Yıldırım Kaymakamı Mehmet Aydın ve AK Parti Yıldırım İlçe Başkanı Hüdayi Yazıcı ile birlikte yeni yılda görevleri başında fedakarca çalışan polisleri ve doktorları ziyaret etti. Başkan Edebali, ilk olarak ziyaret ettiği Işıklar Sönmez Polis Karakolu'nda görev başındaki memurların yeni yıllarını kutlarken, “Toplumumuzun huzuru için gece-gündüz demeden çalışan emniyet mensuplarımızın yeni yılını kutlamak için buradayız” dedi.

Karakol ziyaretinin ardından Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi gören hastaları ziyaret eden Başkan Edebali, hastaların yeni yıllarını kutlayarak çeşitli hediyeler verdi. Yeni yılın ilk dakikalarında dünyaya gözlerini açan, Yıldırım’ın en yeni sakini minik Muhammet Akif Yılmaz’ı da ziyaret eden Başkan Edebali, Enbiya ve Zeynep Yılmaz'ın 3. çocuğu olan bebeğe çeşitli hediyeler verdi.


Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2015, 14:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327