Yılmaz: "borçlarını Biz Ödüyoruz "

Mut Belediye Başkanı Nebi Yılmaz, halen kendilerini eleştirenlerin dönemindeki borçları ödediklerini söyledi.Yılmaz, Mut Belediyesi’nin hizmet değil mazeret ürettiğini söyleyen AK Parti Mut İlçe Başkanı Hüseyin Yeşil’e cevap verdi....

Yılmaz:
Mut Belediye Başkanı Nebi Yılmaz, halen kendilerini eleştirenlerin dönemindeki borçları ödediklerini söyledi.
Yılmaz, Mut Belediyesi’nin hizmet değil mazeret ürettiğini söyleyen AK Parti Mut İlçe Başkanı Hüseyin Yeşil’e cevap verdi. “O otogar binası satılırken neredeydi bu arkadaşımız. Haldeki lokanta gazino yapılırken neredeydi" diyen Yılmaz, "Geçen yıl Kadir Gecesi’nde kandil simidi olarak dağıttıkları 16 bin 891 TL borcun 10 bin lirasını şimdi ben ödedim. Bu arkadaşımız Müslümanların inancı gereği, en saygıdeğer hizmeti yapan adamın bu faturayı 1 yıl geciktirmesi, hatta borca simit dağıtması, borca hayır yapması, buna sıfır demesi lazım. Hatta eksi demesi lazım, hatta KDV’li eksi demesi lazım. Ama maalesef, en azından neyin ne olduğunu bildiği halde böyle konuşması, insanı üzüyor” dedi.
Belediye bünyesinde yaklaşık 8 icra dosyası bulunduğunu, bunların birçoğunu konuşarak takside bağladıklarını söyleyen Yılmaz, "Kısacası kendi dönemlerindeki borçları biz ödüyoruz" diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327