Yılmazçoban, İzka Genel Sekreterliğine Atandı

İzmir Kalkınma Ajansı (İZKA) Genel Sekreterliğine, Murat Yılmazçoban atandı. Yılmazçoban, Ocak 2014’ten beri İZKA genel sekreterliği görevini vekaletten yürütüyordu.Genel Sekreteri olarak atanan Murat Yılmazçoban, İzmir Kalkınma Ajansı’nda,...

Yılmazçoban, İzka Genel Sekreterliğine Atandı
İzmir Kalkınma Ajansı (İZKA) Genel Sekreterliğine, Murat Yılmazçoban atandı. Yılmazçoban, Ocak 2014’ten beri İZKA genel sekreterliği görevini vekaletten yürütüyordu.
Genel Sekreteri olarak atanan Murat Yılmazçoban, İzmir Kalkınma Ajansı’nda, dört buçuk yıl İzleme ve Değerlendirme Birim Başkanlığı, bir yıl ise Genel Sekreter Vekilliği görevlerini yürüttü. Beş yılı aşkın süredir İzmir Kalkınma Ajansı’nda görev yaptığını ifade eden Yılamazçoban, konuşmasını şu şekilde sürdürdü:
"Bugüne kadar İZKA’da görev aldığım her kademede bu bilinçle çalıştım. Genel Sekreterlik görevime de halkımıza ve İzmir’e fayda sağlayacak şekilde devam edeceğim. İzmir’in ekonomik, sosyal ve kültürel kalkınmasını sağlamak için üzerimize düşen her tür sorumluluğu yerine getireceğiz."
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327