Yolcu Uçağı Havada Tehlike Atlattı

Sabiha Gökçen Havalimanından Lefkoşa’ya gitmek üzere havalanan yolcu uçağı, irtifa kaybetmeye başlayınca Antalya Havalimanına acil iniş yaptı.Alınan bilgiye göre, saat 20.10’da Sabiha Gökçen Havalimanından havalandıktan yaklaşık 15...

Yolcu Uçağı Havada Tehlike Atlattı
Sabiha Gökçen Havalimanından Lefkoşa’ya gitmek üzere havalanan yolcu uçağı, irtifa kaybetmeye başlayınca Antalya Havalimanına acil iniş yaptı.
Alınan bilgiye göre, saat 20.10’da Sabiha Gökçen Havalimanından havalandıktan yaklaşık 15 dakika sonra irtifa kaybetmeye başlayan THY uçağı, pilotun durumu kontrol altına almasının ardından Antalya Havalimanına acil iniş yaptı. Uçak burada bakıma alındı.
İhlas Haber Ajansı muhabirinin telefonla ulaştığı yolculardan Esma Şiranlı, uçak hareket ettikten kısa bir süre sonra alçalmaya başladıklarını belirterek, "Bir anda oksijen maskeleri açıldı. Çok korktuk. Kısa bir süre sonra ise uçak tekrar yükselmeye başladı. Bize Antalya’ya acil iniş yapacaklarını söylediler. 15 dakika kadar sonra da Antalya olduğunu öğrendiğimiz havalimanına indik. 80 kadar yolcu var. İlerleyen saatlerde başka bir uçakla Kıbrıs’a gidebileceğimiz söylendi, halen bekliyoruz" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327