Yolun karşısına geçmek için alt geçide girenler kendini AVM’de sanıyor

Bursa’da şehir merkezindeki alt geçitlerden geçen vatandaşlar alışveriş yapma imkanı buluyor.

Yolun karşısına geçmek için alt geçide girenler kendini AVM’de sanıyor

Bursa’da alt geçitlerde alışılagelmişin dışında bir uygulama yapılıyor. Şehir merkezindeki alt geçitler, içindeki dükkanlar sayesinde adeta bir AVM’yi andırıyor. Yolun karşısına geçmek için alt geçide giren vatandaşlar kendilerini alışveriş merkezine girmiş gibi hissediyor. İçinde her çeşit ürünün satıldığı dükkanların bulunduğu alt geçide giren vatandaşlar uzun süre alt geçitten çıkamıyor. Bursa’da yaşayanlar bu duruma alışırken, gezmek için şehre gelenler alt geçide girince büyük bir şaşkınlık yaşıyor.


4 yıldır alt geçitte dükkan işlettiğini ifade eden Tunay Bozkurt, "Buradaki alt geçitten geçen insanlar keyif alıyor. Çünkü burada birçok dükkan var ve insanlar alışveriş yapıyor. Fiyatlar uygun. Her bütçeye göre ürün var" dedi.


Alt geçidi kullanan vatandaşlar ise, "Alt geçitlerin alışveriş merkezi gibi kullanılması çok güzel. Hem alışveriş yapıyoruz, hem de alt geçitler bu sayede bakımlı ve temiz oluyor" şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Galip
Galip - 12 ay Önce

Yarın burası da suya batar VATANDAŞIN PARASIYLA KURTARMAYA ÇALIŞIRLAR ALLAH AKIL FİKİR VERSİN

Ramazan mut
Ramazan mut - 12 ay Önce

Allah afat veriyor alt geçitleri su basıyor ondan sonra yandım Allah zararımızı ödesinler diyorlar

Yavuz
Yavuz - 12 ay Önce

E günaydın size ve bursaya ozaman 19 yıldır istanbulda varolan birşeyi sanki ilk kez orda yapılmış gibi haber yapılması çok garip ve komik

SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327