Yönetimden Albayrak'a büyük şok!

Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Abdürrahim Albayrak, eleşitrilerin hedefi oldu.

Yönetimden Albayrak'a büyük şok!

Devre arasını sıfır transferle geçiren Galatasaray’da futboldan sorumlu başkan yardımcısı Abdürrahim Albayrak eleştiri oklarının hedefi oldu.

Her fırsatta kadronun şişkinliğinden ve alınan futbolcuların gitmediğinden yakınan Albayrak’a yönetim içinden arkadaşları şok bir tepkide bulundu.

İşte o sözler:

“Alınıp da gitmeyen futbolcuların çoğunu kendi almış. Onun zamanında alınan Emmanuel Eboue, Hamit Altıntop, Gökhan Zan, Yiğit Gökoğlan ve Engin Baytar'ın halleri ortada. Nordin Amrabat ise en pahalı transfer olarak tarihe geçti. Kendi ifadeleri Gökhan’ı bitirdi ve Engin için söyledikleri sabrımızı taşırdı. Bize karşı eli nasıl zayıflamış, biz rakibi miyiz! Eboue’yi ise konuşmaya gerek yok, neredeyse bir senedir oturduğu yerden dünya kadar para ödeniyor. Bu transferleri yaparken hiç mi geleceği düşünmemiş”

Ayrıca bu transferler yapılırken takımın başında Fatih Terim’in, futbol şubesinin başında ise Ali Dürüst ve Abdürrahim Albayrak’ın bulunduğu da bu konu hakkında konuşulanlar arasındaydı ve eleştirilerden bu ikili de nasibini aldı.
 

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2015, 11:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327