Yönetimden Duygun Yarsuvat'a tepki!

Galatasaray'ın son yönetim toplantısında bir grup yönetici ile başkan Duygun Yarsuvat arasında eski başkan Ünal Aysal nedeniyle tartışma çıktı.

Yönetimden Duygun Yarsuvat'a tepki!

Galatasaray'ın son yönetim toplantısında sert rüzgarlar esti. Ünal Aysal döneminde görev yapan bir grup yönetici, “Aysal'a haksızlık ediyorsunuz başkan” diye çıkışırken, Yarsuvat, “Bu konuyu kapatalım” dedi. Mayıs ayına kadar Galatasaray Başkanlığı yapacağını beyan eden Duygun Yarsuvat’a önceki günkü yönetim toplantısında eski başkan Ünal Aysal’la girdiği polemikten dolayı ekibinden tepki geldi.

Normal bir havada başlayan toplantıda konu eski dönem hesaplarına ve mali genel kurula gelince ortam gerildi. İbrayı ikiye ayırmamak gerektiğini savunan yönetim kurulu üyeleri ağız birliği etmiş gibi Başkan Yarsuvat’a nezaket kuralları içinde, “Başkanım, son günlerde eski başkanımız Ünal Aysal ile ilgili söylemlerinizi aşırı buluyoruz. Ortada hiçbirşey yokken kaçtığından ve transferlerinden bahsediyorsunuz. Ünal Başkan’ın hataları kadar iyi yaptığı işler de vardır. Neredeyse küme düşmemek için oynayan takımı hem Türkiye’de zirveye çıkardı hem de Avrupa’da tekrar itibar sahibi yaptı” diyerek eski başkan Ünal Aysal’a destek verdiler. İnatçı kişiliğiyle tanınan Yarsuvat o anda konuyu kapatsa da mali genel kurulda 2 dönemi bir mi yoksa ayrı ayrı mı üyelerin ibrasına sunacağı merak konusu olmaya devam ediyor. 


Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2015, 09:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327