Yozgat Hentbolspor İddiali Hazırlanıyor

Yozgat’ta bu sezon kurulan Yozgat Hentbolspor takımı, 24-28 Eylülle Yozgat Bozok Spor Salonu’nda oynanacak olan Bölgesel Lig müsabakalarına iddialı hazırlanıyor.Yozgat Hentbolspor Kulübü Başkanı İbrahim Cebeş, genç bir kadro oluşturduklarını...

Yozgat Hentbolspor İddiali Hazırlanıyor
Yozgat’ta bu sezon kurulan Yozgat Hentbolspor takımı, 24-28 Eylülle Yozgat Bozok Spor Salonu’nda oynanacak olan Bölgesel Lig müsabakalarına iddialı hazırlanıyor.
Yozgat Hentbolspor Kulübü Başkanı İbrahim Cebeş, genç bir kadro oluşturduklarını belirterek, hedeflerinin gruptan ilk iki takımdan birisi olarak çıkıp, Hentbol 2. Lig’inde mücadele etmek olduğunu söyledi. Yozgat Hentbolspor takımının Antrenör oyuncusu Cüneyt Yıldırım da takımının çok iyi durumda olduğunu ifade etti. Yıldırım, “Genç ve tecrübeli bir ekibimiz var. Grup elemelerinden çıkıp, deplasmanlı 2. ligde şampiyonluk mücadelesi vermek istiyoruz” diye konuştu.
Cüneyt Yıldırım, Yozgat’ta 24-28 Eylül tarihlerinde yapılacak olan Bölgesel Hentbol Ligi 2. Lig’e terfi müsabakalarında Yozgat ile birlikte Amasya, Tokat, Artvin ve Kırşehir takımlarının mücadele edeceğini sözlerine ekledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327