Yozgat Hentbolspor Kadrosunu Güçlendirdi

Bölgesel Hentbol 2. lige terfi müsabakalarına hazırlanan Yozgat Hentbolspor takımı kadrosunu 4 oyuncu transferi ile güçlendirdi.Süper lig takımlarından Kayseri Reinbow’un başarılı kanat oyuncusu Hüseyin, sol kanat oyuncusu Fatih, oyun kurucu...

Yozgat Hentbolspor Kadrosunu Güçlendirdi
Bölgesel Hentbol 2. lige terfi müsabakalarına hazırlanan Yozgat Hentbolspor takımı kadrosunu 4 oyuncu transferi ile güçlendirdi.
Süper lig takımlarından Kayseri Reinbow’un başarılı kanat oyuncusu Hüseyin, sol kanat oyuncusu Fatih, oyun kurucu Fatih Akpınar ve kaleci Eyüp’ü kadrosuna dahil eden Yozgat Hentbolspor takımı hedefini 2. lig olarak belirledi. Çalışmalarını Bozok Spor Salonu’nda oyuncu antrenör Caneyt Yıldırım gözetiminde sürdüren Yozgat Henbolspor takımına katılan 4 yeni oyuncu, kısa sürede takıma uyum sağladı. Kulüp Başkanı İbrahim Cebeş, ilk hedeflerinin Yozgat’ta yapılacak grup eleme müsabakalarından ilk iki takımdan birisi olarak 2. lige yükselmek olduğunu söyledi. Cebeş, “5 takımın yer aldığı gruptan iki takım çıkacak. Bu iki takımdan birisi olmak istiyoruz, bunun için de çalışıyoruz. Gruptan çıkan iki takım 2. ligde mücadele verecek. Hedefimiz 2. ligde de başarılı olup, birinci lige çıkmaktır” dedi.
Kulüp Başkanı Cebeş, Yozgat’ta hentbol sporunun altyapısının olduğunu, Süper Lig’e çıkmaları durumunda ise kalıcı olabileceklerini sözlerine ekledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327