Yozgat Özel Ergin Koleji Eğitime Hazır

Yozgat eğitiminde önemli bir yere sahip olan Özel Ergin Koleji 2014-2015 eğitim-öğretim sezonu için tüm hazırlıklarını tamamlayarak öğrencilerini okula alıştırma ve oryantasyon eğitimine başladı.Yozgat Özel Ergin Koleji Müdürü Oğuz...

Yozgat Özel Ergin Koleji Eğitime Hazır
Yozgat eğitiminde önemli bir yere sahip olan Özel Ergin Koleji 2014-2015 eğitim-öğretim sezonu için tüm hazırlıklarını tamamlayarak öğrencilerini okula alıştırma ve oryantasyon eğitimine başladı.
Yozgat Özel Ergin Koleji Müdürü Oğuz Köker, okul olarak 17 yıldır Yozgat eğitimin gelişmesine katkıda bulunduklarını belirterek, “Okulumuz tecrübeli ve dinamik öğretmen kadrosuyla bu yılda birçok başarıya imza atacaktır. 2014-2015 eğitim öğretim yılı başladı. Bu hafta oryantasyon eğitimine başlayan öğrenciler için kaliteli ve güvenli bir eğitim ortamı hazırladık. Derslikler ve bahçe düzeni olarak tüm düzenlemeleri yaparak, öğrencileri için sağlıklı bir okul ortamı hazırladık” dedi.
Köker, “ Ergin Kolejinde kaliteli bir eğitim öğretim ortamının, tecrübenin, güvenin, sağlıklı ve ferah mekanların, sanatsal ve sportif faaliyetlerin ve en önemlisi oturmuş bir öğrenci takip sistemi var. Yeni eğitim öğretim yılının Yozgat eğitimine okula başlayacak tüm öğrenci ve velilerine hayırlı olsun” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327