Yozgat’ta Okullar Yeni Eğitim Öğretim Yılına Hazır

Yozgat Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş, Yozgat’ta okulların eğitim öğretim yılına hazır olduğunu söyledi.Yozgat Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş, bakım ve onarımı devam eden Müzeyyen Çokdeğerli İlkokulu’nda devam eden bakım ve onarım...

Yozgat’ta Okullar Yeni Eğitim Öğretim Yılına Hazır
Yozgat Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş, Yozgat’ta okulların eğitim öğretim yılına hazır olduğunu söyledi.
Yozgat Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş, bakım ve onarımı devam eden Müzeyyen Çokdeğerli İlkokulu’nda devam eden bakım ve onarım çalışmalarını inceledi. Yozgat il genelinde bütün okulların 15 Eylül itibariyle problemsiz bir şekilde eğitim öğretime başlayacağını belirten İl Milli Eğitim Müdürü Kuş, “Şu anda bazı okullarımızda son bakım onarım çalışmalarını yapıyoruz. Sıralarımızı, masalarımızı, pencere temizliklerini yaptırıyoruz. Bununla beraber okullarımızın boya badana ve ihtiyacı olan malzemeleri gönderdik. Çevre düzenlemesinden sınıfın dizaynına kadar bütün eksiklerimizi elden geçiriyor ve gideriyoruz. İnşallah hiçbir problem olmadan eğitim öğretime başlayacağız” dedi.
Eğitimde fiziki mekanın önemli olduğunu vurgulayan Kuş, “Binalarda içeri girdiğimiz zaman insanın ruhunun açılması lazım . Onun için biz öğretmen, öğrenci velilerimizin fiziki mekanlara olan ilgisini ve eğitimdeki katkısını hissettirmek adına bize düşen kısmını halledeceğiz. İnşallah buna paralel olarak ta eğitim öğretimle ilgili de aynı kaliteyi yakalamaya gayret göstereceğiz. 90 bin öğrencimiz huzur içerisinde problemsiz bir şekilde eğitim öğretime başlayacak” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327