Yüksek, İdil’i Gezip Öğrenci Ve Öğretmenlerle Buluştu

Magma Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Özcan Yüksek, masal dinletisi sunmak için Şırnak’ın İdil ilçesine gelerek öğrenci ve öğretmenlerle buluştu.İdil Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenleri Havva Nur Demirci, Ragıp Özdemir ve Hasan...

Yüksek, İdil’i Gezip Öğrenci Ve Öğretmenlerle Buluştu
Magma Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Özcan Yüksek, masal dinletisi sunmak için Şırnak’ın İdil ilçesine gelerek öğrenci ve öğretmenlerle buluştu.
İdil Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenleri Havva Nur Demirci, Ragıp Özdemir ve Hasan Koç’un öncülüğünde İdil İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Proje ve Koordinasyon Merkezi bünyesinde düzenlenen etkinlik kapsamında ilçeye gelen Özcan Yüksek, öğrenci ve öğretmenlere yönelik masal dinletisi sundu.
Öncelikle Zübeyde Hanım Ana Okulu’ndaki miniklerle buluşan Yüksek, daha sonra Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu ve İdil Cumhuriyet Anadolu Lisesi öğrencileriyle buluştu. Akşam programında ise öğretmenevinde öğretmenlere yönelik masal dinletisi sunan Yüksek, daha sonra okurları için kitaplarını imzaladı.
Dinletilerin ardından ilçeyi gezen Yüksek, Cehennem Deresi Kanyonu’nu, Öğündük, Haberli ve Mağara köylerini gezerek bol bol fotoğraf çektirdi.
Mağara köyü yakınlarındaki göçebeleri ide ziyaret eden yazar Yüksek, İdil’e tekrar gelmek istediğini kaydetti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327