Yunus Emre Caddesi Artık Daha Estetik Ve Modern

Karaman Belediyesi, Yunus Emre Caddesi üzerinde başlatmış olduğu çalışmaları tamamladı. Çalışmalar kapsamında cadde üzerindeki yol ve kaldırımlar eski haline nazaran daha modern ve estetik bir görünüme kavuştu.Karaman’ın en işlek...

Yunus Emre Caddesi Artık Daha Estetik Ve Modern
Karaman Belediyesi, Yunus Emre Caddesi üzerinde başlatmış olduğu çalışmaları tamamladı. Çalışmalar kapsamında cadde üzerindeki yol ve kaldırımlar eski haline nazaran daha modern ve estetik bir görünüme kavuştu.
Karaman’ın en işlek caddelerinden birisi olan Yunus Emre Caddesi üzerindeki yenileme ve düzenleme çalışmaları çerçevesinde, yol ve kaldırımlar yeniden düzenlendi. Cadde üzerindeki modern aydınlatma sistemlerinin yanı sıra yapılan yeni peyzaj düzenlemesi ile cadde son derece güzel bir görünüme kavuştu. Caddenin önceki hali göz önünde bulundurulduğu zaman caddenin modernize edilmiş yeni hali bölge esnafı ve vatandaşlar tarafından beğeni ile karşılanıyor. Çalışmalar dahilinde cadde üzerinde bulunan alt yapı da tamamen değiştirildi diyen Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, "Şehrimizin en hareketli caddeleri arasında bulunan Yunus Emre Caddesi üzerindeki çalışmalarımızı tamamladık. Çukurbahçe önünden başlayan ve İsmetpaşa Caddesi’ne bağlanan çalışmalarımız neticesinde bu cadde güzel bir görünüme kavuştu. Çalışmalarımız boyunca sabırlı tutumlarından dolayı vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. ’Karaman ve Karamanlı her şeyin en iyisine layıktır’ anlayışı ile hız kesmeden çalışmalarımıza devam edeceğiz. Her alanda ve her koşulda bu güzide şehri, marka, modern ve model bir şehir olma yolunda en iyi seviyelere taşıyacağız" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327