Yunusemre Belediyesi’nde Logo Yarışması Ödül Töreni

Yunusemre Belediyesi’nin kurumsal logosunun belirlediği yarışmada dereceye girenlere ödülleri, 14 Ağustos Perşembe günü düzenlenecek törenle verilecek.Tören, 14 Ağustos Perşembe günü saat 20.00’da Yunusemre Belediyesi’nin bahçesinde...

Yunusemre Belediyesi’nde Logo Yarışması Ödül Töreni
Yunusemre Belediyesi’nin kurumsal logosunun belirlediği yarışmada dereceye girenlere ödülleri, 14 Ağustos Perşembe günü düzenlenecek törenle verilecek.
Tören, 14 Ağustos Perşembe günü saat 20.00’da Yunusemre Belediyesi’nin bahçesinde düzenlenecek. Sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, siyasiler, bürokratlar ve vatandaşların da davet edildiği törende dereceye girenlere ödülleri verilecek. Yunusemre Belediyesi kurumsal logosunu belirlemek amacıyla yarışma düzenlemişti. 400’den fazla eser yarışmaya katıldı. Jüri üyeleri bu eserleri 12’ye düşürdü. Bu aşamadan sonra halkın oylaması başladı. İnternet ortamında ve kapı kapı dolaşılarak anket düzenlendi. Bazı noktalara sandık kuruldu. En çok oyu alan 4 eser Temmuz ayı meclis toplantısında üyelerinin değerlendirmesine sunuldu. Meclis toplantısında oy birliği ile kabul edilerek birinci seçilen logo, lacivert ve turkuaz renklerden oluşuyor. Eserde Yunusemre sınırlar içerisinde yer alan Ağlayan Kaya ve İvazpaşa Cami’ni sembolize eden karakterler bulunuyor. Logo bütün olarak Manisa Lalesi’ni andırıyor. Törende birinciye 5 bin TL, ikinciye 3 bin TL, üçüncüye ise 2 bin TL ödül verilecek. Mansiyon ödülün sahibi ise bin TL alacak.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327