Yunusemre Zabıtası Ruhsat Ve İşgaliye Sorununu Diyalogla Çözüyor

Yunusemre Belediyesi Zabıta Müdürü Cengiz Şişmanlar, ilçedeki ruhsat ve kaldırım işgali konularına çözüm üretmek amacıyla odaları ziyaret etti. Şişmanlar’ın ilk durağı Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odası oldu. Başkan Bahattin Akyüz...

Yunusemre Zabıtası Ruhsat Ve İşgaliye Sorununu Diyalogla Çözüyor
Yunusemre Belediyesi Zabıta Müdürü Cengiz Şişmanlar, ilçedeki ruhsat ve kaldırım işgali konularına çözüm üretmek amacıyla odaları ziyaret etti. Şişmanlar’ın ilk durağı Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odası oldu. Başkan Bahattin Akyüz ile bir görüşme gerçekleştiren Şişmanlar, esnafın beklentileri hakkında bilgi aldı. Başkan Akyüz, özellikle ruhsatı olmamasına rağmen aynı anda çok iş yapan işyerlerinden yakındı. Başkan Akyüz, bu tarz işyerlerinin kurallara uyması konusunda gerekenin yapılmasını istedi. Yunusemre Belediyesi Zabıta Müdürü Cengiz Şişmanlar, konuyla ilgili şikayetler aldıklarını, ilçe sınırları içinde gerekli denetimleri yapacaklarını söyledi. Başkan Akyüz, Şişmanlar’a ziyaretinden dolayı teşekkür etti.
Zabıta Müdürü Şişmanlar’ın ikinci durağı Lokantacılar, Kebapçılar, Tatlıcılar ve Yoğurtçular Odası oldu. Başkan Mehmet Akgül ile sorunları konuşan Cengiz Şişmanlar, “Ruhsat sıkıntınızı biliyoruz. Manisa’nın büyükşehir olması nedeniyle ilçe sınırları içindeki lokantaların ruhsat kayıtları Yunusemre Belediyesi’ne aktarılacak. Bunun için çalışmalar yapıyoruz” dedi. Lokantacılar Odası Başkanı Mehmet Akgül, Şişmanlar’a teşekkür ederek, “Sorunlarımızı diyalogla çözmeliyiz. Bu konuda Yunusemre Belediyesi’ne teşekkür ediyoruz” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327