Zabıtadan Dolmuşlara Denetim

Bozüyük Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından ilçe genelinde faaliyet gösteren tüm dolmuşlar denetlenerek eksikleri görülenler uyarıldı.Zabıta Müdürlüğü Denetleme Ekibi tarafından belediyeye bağlı olarak görev yapan halk dolmuşlarına...

Zabıtadan Dolmuşlara Denetim
Bozüyük Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından ilçe genelinde faaliyet gösteren tüm dolmuşlar denetlenerek eksikleri görülenler uyarıldı.
Zabıta Müdürlüğü Denetleme Ekibi tarafından belediyeye bağlı olarak görev yapan halk dolmuşlarına yapılan denetimler sırasında araç içinde dolmuş ücret tarifesinin asılı olup olmadığına, şoför tanıtım kartlarının bulunup bulunmadığına, araç döşemelerinde yırtıkların olup olmadığına ve araçlarda temizlik kurallarına uyulup uyulmadığına bakıldı. Şoförlere dolmuş içerisinde aracın kendi orijinal aksesuarının dışındaki tüm aksesuarların yasak olduğu ve araç dışındaki çeşitli yazı ve yapıştırmaların yasak olduğunu anlatan Zabıta personeli tarafından ayrıca araç içerisinde yüksek sesle müzik dinletilmemesi konusunda da uyarılar yapıldı.
Vatandaşların dolmuşları gönül rahatlığıyla kullanabilmeleri için denetlemelerin kesintisiz olarak devam edeceği öğrenildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327