Zahide Yetiş canlı yayında evleneceğini itiraf etti! Zahide Yetiş kiminle evleniyor?

Yeni sezona başlayan Zahide Yetiş canlı yayında evleneceğini itiraf etti. Ekranların en sevilen isimlerinden birisi olan Zahide Yetiş canlı yayında evleneceğini belirterek hayranlarını heyecanlandıran Zahide Yetiş kiminle evleneceğini açıklamadı.

Zahide Yetiş canlı yayında evleneceğini itiraf etti! Zahide Yetiş kiminle evleniyor?

Yeni sezona başlayan Zahide Yetiş hayranlarına canlı yayında evleneceğinin müjdesini verdi. Zahide ile Yetiş Hayata programının güzel sunucusu Zahide Yetiş'in kiminle evleneceği magazin gündeminin en merak edilen soruları arasında oldu.
Zahide Yetiş, evleneceği süprizini yeni yayın döneminin ilk programında canlı yayında izleyicilerle paylaştı. Yetiş, damadın kim olduğunu ise önümüzdeki günlerde açıklayacak.

Profesör Doktor İbrahim Saraçoğlu , Profesör Doktor Canan Karatay , Doktor Gürkan Kubilay ile halkın severek takip ettiği birbirinden ünlü isimler yeni yayın döneminde de Zahide Yetiş'in konuğu olmaya devam ediyor....

"BEBEK KOKUSU ÇOK GÜZEL BİR ŞEYMİŞ"

Ekranın deneyimli sunucusu Zahide Yetiş, ne zaman evleneceğinin sorulması üzerine "Hayırlısıyla yakın bir zamanda görürsünüz" cevabını verdi.

"Bebek kokusu çok güzel bir şeymiş. Bir insanı baba yapabilmek çok güzel bir şeymiş. Ben anne olmayı arzu ediyorum, çok da keyifli bir şey olur." ifadelerinde bulunan Zahide Yetiş, anne olmak istediğini itiraf etti. 

ANNESİ SELANİK BABASI İZMİR'Lİ!

Anne tarafı Yunanistan – Selanik, baba tarafı Kütahya‘dan İzmir‘e gelmiştir. Bir kız, üç erkek kardeşi vardır. Zahide Yetiş çok küçükken anne babası boşanmışlar, o babaannesinin yanında İzmir’de büyümüştür.

Ortaokul ve Lise yıllarında Güzel Konuşma, Şiir Okuma ve Kompozisyon Yarışmalarında birincilikler aldı. Lise eğitimini İzmir Özel Fatih Koleji’de tamamladı. Ardından 9 Eylül Üniversitesi Satış Yönetimi ve İşletme Bölümü’nden mezun oldu.

TELEVİZYON HAYATINA TRT'DE BAŞLADI

Çocukluk yıllarında TRT‘de belgesel seslendirmeleriyle televizyonculuk hayatı başladı. Reklam Seslendirmeleri yanı sıra Haber Spikeri ve Metin Yazarı olarak görev yaptı.

TV8 ‘de “Kentlerin Dili” adlı programla Türkiye’yi dolaşarak 25 ayrı şehrin yarı belgesel programını yaptı. Altı yıl boyunca Türkiye’nin ilk Teknoloji Programı olan ‘İnternet TV’ yi sundu, ‘İnternet Dünyası’ adlı bir gazete köşesi hazırladı. İzmir Fatih Kolejinde Diksiyon Güzel Konuşma ve Artikülasyon dersleri verdi. TRT Kurumunda, İzmir ve Ankara televizyonlarında “Genç Gözüyle Tartışma” , “İnternet TV”, “Türk Site”, “Gün Başlıyor”, “Şans Karesi” ve “İzlenimler” gibi kadın, eğitim, kültür, eğlence ve tartışma ve yarışma programlarının sunuculuğunu yaptı. Kanal D’de yayınlanan tam üç sezon “Doktorum” Proğramını Op. Dr. Aytuğ Kolankaya ile beraber sundu.

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2014, 08:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327