Zekeriye Öz Twitter'dan bombaladı

HSYK kararıyla açığa alınan Zekeriya Öz, Twitter üzerinden AK Parti'yi hedef almaya devam ediyor.

Zekeriye Öz Twitter'dan bombaladı
HSYK kararıyla açığa alınan eski savcı Zekeriya Öz, Twitter'dan açıklamalarda bulundu.

Attığı Tweetler'de "Etek öpüp ayak yalamasıyla meşhur olmuş yalaka ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın. Yalakalığına doyamıyacaksın. Acınacak haldesin." ifadelerinde bulunan Öz'ün Tweetleri şöyle:

"İhaleyi yapmadan 400 milyon doları peşin isteyenler bu gerçekleri milletin muhakemesinden kaçıraramıyacaksınız. Tehtitleriniz boşa çıkacak.

Her ihaleyi menfaata dönüştürmeye çalışan haramiler! Vatan millet sevgisi için hiçbirşeyden korkmayan savcıların varlığından ürperiyorlar.

KorkuAlçaklara mahsustur. Tek silahları da tehtittir. Milletin malını yiyen haramiler, Korkunuz gözlerinize vurmuş. Nefretiniz korkunuzdan.

Korkunuz menfaatlerinizin kesilmesinden. Bu millet olanı biteni görüyor. Gün gelecek yüzünüze bakan olmayacak. Yerin dibine gececeksin.

Millet ak bildiği her şeyin kapkara olduğunu görmeye başladığı için, karalamaya çalıştıkları her şeyin bembeyaz olduğunu görmeye başladı."


Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2015, 15:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
fatih
fatih - 6 yıl Önce

sayın savcım siz ve sizin kadar değerli savcılarımıza inancımız sonsuz elbet hak adalet birgün tecelli olacak allah yar ve yardımcınız olsun sizler olmasaydınız bu yapılan haksızlık hukuksuzluk gizli kalacaktı allah milletimize uyanmak nasipetsin

SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327