Zeynep'i cipsle kandırmış! İşte o cani

Kırklareli’de önceki gün kaybolan 11 yaşındaki Zeynep Esin’in cesedi metruk bir binada bulunmuştu. Boğularak ve başına tuğla ile vurularak öldürülen Zeynep’i, 13 suçtan sabıkası olan teyzesinin oğlu Kerem S.’nin (28) katlettiği ortaya çıktı

Zeynep'i cipsle kandırmış! İşte o cani

Kırklareli’de ortaokul öğrencisi 11 yaşındaki Zeynep Esin önceki gün ortadan kayboldu.

EVLERİNDE MUTFAK BİLE YOKTU

Mutfağı bile olmayan bir gecekonduda oturan ailesini çöpten kağıt toplayarak geçindirmeye çalışan baba Sezer Esin, polise başvurdu. Polis, Zeynep’in cesedini gece yarısı, evinden iki kilometre uzaklıktaki metruk bir binanın içinde buldu. Küçük kız boğularak ve başına tuğla ile vurularak öldürülmüştü.

KÜÇÜK KIZI CİPS İLE KANDIRMIŞ

Güvenlik kameralarını inceleyen polis, Zeynep’in katil zanlısı olan teyzesinin oğlu Kerem S.’yi 2 saatte yakaladı. 13 sabıkası olan Kerem S.’nin Zeynep’i “Sana bakkaldan cips alacağım” diyerek evden çıkardığı anlaşıldı.

'O CANİDEN AKRABAMIZ OLDUĞU İÇİN ŞÜPHELENMEDİK'

Amca Sezgin Esin, “O caniden akrabamız olduğu için şüphelenmedik” dedi. Vali Osman Bilgin, ziyaret ettiği Esin ailesi’ne yeni bir ev sözü verdi.

Cezaevi firarisi olduğu belirlenen Kerem S.'ye çelik yelek giydirildi.

SON GÖRÜNTÜSÜ...

Büyüyünce hemşire olmak isteyen Zeynep, cansız bedeninin bulunmasından 11 saat önce mahalle bakkalına gidip çikolata almıştı. Onun son görüntüsü bakkalın güvenlik kamerasına böyle yansıdı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmet çek
ahmet çek - 1 yıl Önce

adam firariymiş zamanında ihbar etseydiller bunlar olmayacaktı bence

SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327