Zeynep Özal’dan Anamur Belediyespor’a Destek

Mersin Süper Amatör Futbol Ligi’nde şampiyonluk hesapları yapan Anamur Belediyespor yönetimi yemekli toplantıda bir araya gelerek yeni sezon öncesi güçbirliği sağladılar.Toplantıya, Anamur Belediyespor Onursal Başkanı ve Belediye Başkanı...

Zeynep Özal’dan Anamur Belediyespor’a Destek
Mersin Süper Amatör Futbol Ligi’nde şampiyonluk hesapları yapan Anamur Belediyespor yönetimi yemekli toplantıda bir araya gelerek yeni sezon öncesi güçbirliği sağladılar.
Toplantıya, Anamur Belediyespor Onursal Başkanı ve Belediye Başkanı Mehmet Türe, kent protokolü, Kulüp Başkanı Aziz Bozkurt ile yönetim kurulu üyeleri, iş adamları, sivil toplum kuruluş temsilcileri ile çok sayıda konuk katıldılar.
Yaşamını Anamur’da sürdüren ve Anamur Belediyespor’a destek veren merhum Cumhurbaşkanı Turgut Özal’ın kızı Zeynep Özal’ın da konuk olarak katıldığı yemekte tüm davetlilere birer forma ve atkı hediye edildi.
Yemekte konuşan Anamur Belediyespor Onursal Başkanı Mehmet Türe, son 4 yıldır 3. Lig kapısından büyük şansızlıklar sonucu geri döndüklerini, hep son maçlarda hedefe ulaşamadıklarını, ancak bu sezon işi şansa bırakmadan gerekli önlemleri aldıklarını söyledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327