Zirvekent Pazar Yerine Kavuşuyor

Geçtiğimiz Ramazan ayında Zirvekent’te düzenlenen iftar programında mahalle sakinlerine, park, pazar yeri ve sağlık ocağı yapılacağı müjdesini veren Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, pazar yeri için çalışmaları başlattı.Pazar yerlerinin...

Zirvekent Pazar Yerine Kavuşuyor
Geçtiğimiz Ramazan ayında Zirvekent’te düzenlenen iftar programında mahalle sakinlerine, park, pazar yeri ve sağlık ocağı yapılacağı müjdesini veren Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, pazar yeri için çalışmaları başlattı.
Pazar yerlerinin sayısını her geçen gün arttıran Mamak Belediyesi, 3 bin 600 metrekarelik alanda halka daha iyi ve hijyenik koşullarda hizmet verecek pazar yerinin asfaltlama çalışmasını tamamladı. Bin 500 metrekarelik otoparkın da yapım çalışması devam ediyor. Mahalleye pazar yeri kazandırarak önemli bir eksikliği gidermiş olacaklarını kaydeden Akgül, “Verdiğimiz sözü yerine getirdik. Vatandaşlarımızın memnuniyeti bizleri mutlu ediyor” dedi. Tüm modern koşulların sağlanacağı pazar yerinde bir adet zabıta noktası, bay ve bayan tuvaletler ve aydınlatma çalışması yapılacak.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327