Zonguldak Alkol Ve Uyuşturucuya Karşı Savaşını Sürdürüyor

Zonguldak’ta Alkol ve Uyuşturucuyla Mücadele Derneği ve Zonguldak Gençlik Merkezi tarafından Anadolu Teknik ve Kız Meslek Lisesi öğrencilerine alkol ve uyuşturucunun zararları anlatıldı.Anadolu Teknik ve Kız Meslek Lisesi’nden Genel Maden...

Zonguldak Alkol Ve Uyuşturucuya Karşı Savaşını Sürdürüyor
Zonguldak’ta Alkol ve Uyuşturucuyla Mücadele Derneği ve Zonguldak Gençlik Merkezi tarafından Anadolu Teknik ve Kız Meslek Lisesi öğrencilerine alkol ve uyuşturucunun zararları anlatıldı.
Anadolu Teknik ve Kız Meslek Lisesi’nden Genel Maden İş Sendikası’na yürüyüşlerini gerçekleştiren öğrenciler, Genel Maden İş Sendikası’nda gerçekleştirilen sunumla alkol ve uyuşturucu konusunda bilinçlendirildi. GMİS Şemsi Denizer Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda Bülent Ecevit Üniversitesi Psikiyatri Bölüm Başkanı Doç. Dr. Nuray Atasoy, Bülent Ecevit Üniversitesi Ereğli Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Selda Polat Hüsrevşah, Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü’nden Psikolog Ayşe Çetin tarafından sunum gerçekleştirildi. Sunumun ardından program soru cevap şeklinde devam etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327