Zonguldak’ta Sonbahar

Zonguldak’ta sonbaharla sararan yapraklar kartpostallık görüntüler oluşturdu.Taşkömürü ile bilinen Zonguldak’ta yapraklar sarardı. Sonbaharda ağaçlardaki ve yerdeki yapraklar, renkli manzaralar oluşturdu. Her zaman kirli havası, yüksek...

Zonguldak’ta Sonbahar
Zonguldak’ta sonbaharla sararan yapraklar kartpostallık görüntüler oluşturdu.
Taşkömürü ile bilinen Zonguldak’ta yapraklar sarardı. Sonbaharda ağaçlardaki ve yerdeki yapraklar, renkli manzaralar oluşturdu. Her zaman kirli havası, yüksek merdivenleriyle bilinen Zonguldak’ta sonbahar mevsiminin gelmesiyle birlikte ortaya güzel görüntüler cıktı. Sararan yaprakların yollara döküldüğü, eşsiz manzaraların ortaya çıktığı sonbahar şehirde farklı şekilde yaşanıyor.
Sonbaharın gelişiyle sarıya bürünen ormanlar, doyumsuz seyir zevki sunuyor. Zonguldak’lıların vazgeçilmez uğrak mekanlarından Kent Ormanı, doğaseverler ve fotoğrafçıların ilgisini çekiyor.
Yürüyüş parkurlarının çevresini saran ağaçlardan dökülen yaprakların kapladığı yolda gezmenin tadını çıkaran doğaseverler, derelerin üzerine yapılan köprülerdeki eşsiz manzarada dinlenmenin keyfini yaşıyor.
Sonbaharda çeşitli tonlara bürünen ormanları gezenler, yeni güzellikler keşfetmenin zevkine varıyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327