13 Yaşındaki Çocuk Murat Nehri’nde Kayboldu

Bingöl’ün Genç ilçesinde, Murat Nehri’ne serinlemek için giren 13 yaşındaki çocuktan 2 gündür haber alınamıyor. Murat Nehri’nde arama kurtarma çalışmaları devam ederken, ailenin tedirgin bekleyişi sürüyor.Edinilen bilgiye göre, Genç...

13 Yaşındaki Çocuk Murat Nehri’nde Kayboldu
Bingöl’ün Genç ilçesinde, Murat Nehri’ne serinlemek için giren 13 yaşındaki çocuktan 2 gündür haber alınamıyor. Murat Nehri’nde arama kurtarma çalışmaları devam ederken, ailenin tedirgin bekleyişi sürüyor.
Edinilen bilgiye göre, Genç ilçesi Suvaran köyünde ikamet eden Serhat Bacadurmuş (13), arkadaşlarıyla birlikte serinlemek için Murat Nehri’ne girdi. Burada akıntıya kapılarak kaybolan Bacadurmuş’tan haber alamayan arkadaşları ailesine haber verdi. Ailenin haber vermesi üzerine olay yerine gelen Bingöl UMKE, AFAD ve AKUT ekipleri Murat Nehri’nden 13 yaşındaki çocuğu aramaya başladı. Dün başlayan ve akşam saatlerine kadar devam eden arama kurtarma çalışmalarından sonuç alınamadı. Ekipler bu sabah itibariyle çalışmalarına devam ederken, aile ise umudunu kaybetmeden çocuklarından gelecek iyi bir haber bekliyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER