3 kişiyi öldüren sanık: Kesin cezamı gideyim

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde şiddetli geçimsizlik nedeniyle evi terk eden eşi Gülay Güçlücan ile kayınvalidesini ve onun dini nikahla birlikte yaşadığı kişiyi öldürmek suçundan tutuklu yargılanan Hüseyin Güçlücan, mahkemede "Ben cezama razıyım. Kesin benim cezamı ben gideyim" dedi

3 kişiyi öldüren sanık: Kesin cezamı gideyim

Güdüllü Köyü’nde 21 Şubat 2014’te meydana gelen olayda, işsiz Hüseyin Güçlücan (45) geçimsizlik nedeniyle evi terk eden 2 çocuğunun annesi 18 yıllık eşi Gülay Güçlücan (39) ve kayınvalidesi Fatime Kayabaşlık (59) ile pazarda karşılaşıp tartıştı. Ardından kayınvalidesinin evinin önünde pusu kuran Hüseyin Güçlücan, Salih Bostancı’yı (64) av tüfeğiyle öldürdü, eşini ve kayınvalidesini de yine tüfekle yaralayıp ateşe vererek öldürdü.

HAKİM: ŞU AN CEZA VEREMEYİZ
Hüseyin Güçlücan’ın, 1’nci Ağır Ceza Mahkemesi’nde ’ağırlaştırılmış ömür boyu hapis’ cezası istemiyle tutuklu yargılanmasına devam edildi. Karabük T Tipi Cezaevi’nden video konferans sistemiyle duruşmaya katılan sanık, "Çok pişmanım. Ben cezama razıyım. Kesin benim cezamı ben gideyim" dedi. Hakim ise adli tıptan rapor beklediklerini, şu an ceza veremeyeceklerini söyledi. Duruşma, Güçlücan’ın cezai ehliyetinin tam olup olmadığının belirlenmesi için Adli Tıp Kurumu’ndan gelecek raporun beklenmesine karar verilerek ertelendi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER