83.ief’te Gaziemir Farkı

Kapılarını bu yıl 83. kez açan İzmir Enternasyonal Fuarı’nda yer alan Gaziemir Belediyesi standı ilgi çekiyor. Stantta her gün belediyenin sosyal ve fiziki çalışmaları tanıtılıyor.83. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda yer alan Gaziemir...

83.ief’te Gaziemir Farkı
Kapılarını bu yıl 83. kez açan İzmir Enternasyonal Fuarı’nda yer alan Gaziemir Belediyesi standı ilgi çekiyor. Stantta her gün belediyenin sosyal ve fiziki çalışmaları tanıtılıyor.
83. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda yer alan Gaziemir Belediyesi standında, belediyenin sosyal ve fiziki alanda hayata geçirdiği çalışmalar anlatılıyor, planlanan projeler hakkında bilgi veriliyor. Belediyenin halk dansları topluluğunun sergilediği dans gösterileri de yoğun ilgi görüyor.
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü personeli, başta Gaziemir Gençlik Eğitim Merkezi, Cumhuriyet Semt Evleri, Cv Bank, Kadın Danışma Merkezi, Gıda Bankası ve Yardımlaşma Derneği, ‘evde yaşlı bakım’, ‘hoşgeldin bebek’ projeleri ile Türkiye’de ilk kez Gaziemir Belediyesi’nde başlatılan 7 gün 24 saat esasıyla ölüm raporu verme uygulaması, taziye ve cenaze nakil hizmetleri gibi çalışmaları tanıtıyor. Engelli , yaşlı, kadın ve çocuklara yönelik çalışmaların da anlatıldığı stantta, kentin gelecek 20 yıllık ihtiyaçları düşünülerek hayata geçirilen çalışmalar hakkında da bilgi veriliyor. Stanttaki tanıtım ve aktiviteler vatandaşların ilgisini çekiyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER