Adriana Lima'dan Selena Gomez'e destek

Selana Gomez, 3 ay sonra ilk kez instagram'da bir paylaşımda bulundu. Model Adriana Lima, genç şarkıcının mesajına yorum yaptı.

Adriana Lima'dan Selena Gomez'e destek

Bir süredir rehabilitasyon merkezinde tedavi gören ve müzik kariyerine ara veren Selena Gomez, geçtiğimiz günlerde 2016 Amerikan Müzik Ödüllerine katılarak herkese sürpriz yapmıştı.
"İYİLİK DAİMA KAZANIR"
3 aydan fazla süredir İnstagram'da paylaşım yapmayan 24 yaşındaki yıldız, Şükran Günü’nde hayranlarına, "Bu yıl şükran duymam için çok şey oldu. Bu yılım en zor ama en ödüllendirici yılmı oldu. Sonunda ‘yeterlilik' konusuyla savaştım. Sizin yıllardır bana verdiğiniz sevgiyi yansıtmak ve kendinizle ilgilenmenizin ne kadar önemli olduğunu göstermek istedim. Nezaketle inanç yoluna. İyilik daima kazanır. Sizi seviyorum çocuklar" mesajını yazdı.
"EN İYİSİNİ HAK EDİYORSUN"
Selena Gomez'in bu paylaşımına Victoria's Secret meleklerinden Adriana Lima yorum yaptı. Ünlü model, "Senin ışığını görüyorum, saf kalbini görüyorum. Daima pozitif enerji göndereceğim. En iyisini hak ediyorsun. Benim desteğim seninle" sözleriyle Selena Gomez'e destek verdi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327