Adü Çine Myo İle Uruguay Ünivesitesi Ortak Çalişma Yapacak

Uruguay Cumhuriyet Üniversitesi ile Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Çine Meslek Yüksek Okulu (MYO) arasında Mevlana Anlaşması gerçekleştirildi.ADÜ Çine Meslek Yüksek Okulu Öğretim Üyesi ve Mevlana Birim Koordinatörü Prof. Dr. Özdal Gökdal’ın...

Adü Çine Myo İle Uruguay Ünivesitesi Ortak Çalişma Yapacak
Uruguay Cumhuriyet Üniversitesi ile Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Çine Meslek Yüksek Okulu (MYO) arasında Mevlana Anlaşması gerçekleştirildi.
ADÜ Çine Meslek Yüksek Okulu Öğretim Üyesi ve Mevlana Birim Koordinatörü Prof. Dr. Özdal Gökdal’ın girişimleri ile Uruguay Montevideo’da bulunan Universidad De La Republica ile Adnan Menderes Üniversitesi Çine MYO arasında Mevlana Anlaşması imzalandı.
Universidad De La Republica ile Adnan Menderes Üniversitesi Çine MYO arasında imzalaann anlaşma Ziraat ve Veteriner Bilimleri alanında lisans ve önlisans öğrenim faaliyeti yürüten birimlerdeki öğrenci ve öğretim elemanlarını kapsıyor. Kuruluşu 1800’lü yıllara uzanan ve dünyanın birçok prestijli üniversitesiyle uluslararası ilişkileri bulunan Uruguay Cumhuriyet Üniversitesi, bu anlaşma ile Türkiye’de ilk kez bir üniversite ile işbirliği anlaşması yapmış oldu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326