Agüspor Genç Oyuncuları İle Görücüye Çikacak

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi (TKBL) takımlarından Abdullah Gül Üniversitesi Spor Kulübü (AGÜspor), yeni sezon hazırlıklarını milli takımlarda bulunan yerli ve yabancı oyunculardan yoksun olarak sürdürüyor. Kırmızı-Beyazlı takım,...

Agüspor Genç Oyuncuları İle Görücüye Çikacak
Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi (TKBL) takımlarından Abdullah Gül Üniversitesi Spor Kulübü (AGÜspor), yeni sezon hazırlıklarını milli takımlarda bulunan yerli ve yabancı oyunculardan yoksun olarak sürdürüyor. Kırmızı-Beyazlı takım, özellikle yerli oyuncularının performansını görmek için Eylül ayı içerisinde 3 hazırlık maçı oynayacak.
Genç oyuncuların ağırlıkta olduğu kadrosu ile Kadir Has Spor Salonu’nda çalışmalarını sürdüren AGÜspor, kadrosunda yer alan genç oyuncularının performansını görmek için bu ay içerisinde üç hazırlık maçı oynayacak. Üç gün içinde Adana ve Mersin’de üç hazırlık maçı oynayacak olan ekip, bu maçlarda yerli oyuncularına şans vererek son durumlarını görme imkanı bulacak. AGÜspor ilk hazırlık maçını 11 Eylül Perşembe günü Adana’da BOTAŞ ile oynayacak. Kırmızı-Beyazlı ekip, 12 Eylül Cuma günü ise yine Adana takımlarından Adana ASKİ ile mücadele edecek. Serinin son maçı için 13 Eylül Cumartesi günü Mersin’e geçecek olan güçle ekip, Mersin Büyükşehir Belediyespor ile karşılaşacak. Bu maçın ardından Kayseri’ye dönerek çalışmalarını sürdürecek olan takımda bu maçlarda yabancı oyunculara şans tanınmayacağı, yerli oyuncuların sahaya çıkacağı öğrenildi.
AGÜspor, Ekim ayı ayı içiresinde ideal kadrosu ile üç ayrı turnuvaya katılarak lig öncesinde son durumunu görme imkanı bulacak.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER