Agüspor’da Lig Hazırlığı

Türkiye Birinci Kadınlar Basketbol Ligi (TKBL) takımlarından AGÜspor’da yeni sezon hazırlıkları sürüyor. Genç oyuncuların ağırlıkta olduğu kadrosu ile Kadir Has Spor salonu’nda yeni sezon çalışmalarına devam eden Kırmızı-Beyazlı...

Agüspor’da Lig Hazırlığı
Türkiye Birinci Kadınlar Basketbol Ligi (TKBL) takımlarından AGÜspor’da yeni sezon hazırlıkları sürüyor. Genç oyuncuların ağırlıkta olduğu kadrosu ile Kadir Has Spor salonu’nda yeni sezon çalışmalarına devam eden Kırmızı-Beyazlı takımda son antrenmanda taktik ağırlıklı bir çalışma gerçekleştirdi.
Bu sezon ligde ilk üç mücadelesi vermeye hazırlanan AGÜspor’da Başantrenör Ayhan Avcı, yapılan çalışmayı sık sık durdurarak oyuncularına uyarılarda bulundu. Özellikle genç oyunculara disiplin konusunda taviz vermeyen Ayhan Avcı’nın çalışmalar esnasında tüm oyuncuları ile yakından ilgilenmesi dikkat çekti.
Antrenman sonrasında açıklamalarda bulunan Ayhan Avcı, bu ay sonunda tam kadro olarak çalışmalara başlayabileceklerini dile getirdi. Avcı, açıklamalarını şöyle sürdürdü: ’’Kuvvet, dayanıklılık ve taktik ağırlıklı çalışmalar yapıyoruz. Çok genç bir kadroya sahibiz. 22 Eylül’e kadar tüm oyuncularımız takıma katılmış olacak ve çalışmalarımızı tam kadro olarak sürdüreceğiz. Genç oyuncularımız ile tecrübeli isimleri kaynaştırıp iyi bir takım kurmak istiyoruz. Milli takımlarda bulunan oyuncularımızda var. Ay sonunda eksiksiz bir şekilde çalışmalara başlayacağız’’ dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER