AK Parti'li vekilden Kılıçdaroğlu'na jest

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu adına hızlı tren bileti alan AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım "Hizmetlerimizin konforundan o da yararlansın istedim" dedi.

AK Parti'li vekilden Kılıçdaroğlu'na jest
AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu yüksek hızlı trene binmeye davet etti.

Kılıçdaroğlu'nun Eskişehir mitingine hızlı trenle daha rahat gideceğini her fırsatta söyleyen Yıldırım, "Karayolu trafiği yoğun olabilir. Hızlı tren ile çok daha rahat ve hızlı gidersiniz" dedi. Kılıçdaroğlu'nun biletini de alan Yıldırım, "Hizmetleri parti ayrımı gözetmeksizin tüm vatandaşlarımızın rahatı için yapıyoruz. İzmir'de yaptığımız Konak Tüneli açılır açılmaz geçen CHP seçim aracını görünce nasıl mutlu olduysak Kılıçdaroğlu'nun hızlı trene binmesinden de aynı hazzı alırız. Hizmetlerimizin konforundan o da yararlansın istedim, biletini aldım. Çekinmesine gerek yok" dedi.

Yıldırım, Twitter hesabından da biletin fotoğrafı ile "Sayın Kılıçdaroğlu, açıldığı günden bu yana 20 milyon insanımızı taşıyan hızlı treni lütfen kullanın, biletiniz hazır" yazarak paylaşımda bulundu.

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2015, 16:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326