Ak Parti’den Şahne’ye Teşekkür Ziyareti

AK Parti Karaman Teşkilatı, Karaman İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahne’ye teşekkür ziyaretinde bulundu.Ziyarete Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan ile AK Parti Karaman İl Başkanı Kerim Dereli ve yönetim kurulu üyeleri katıldı....

Ak Parti’den Şahne’ye Teşekkür Ziyareti
AK Parti Karaman Teşkilatı, Karaman İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahne’ye teşekkür ziyaretinde bulundu.
Ziyarete Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan ile AK Parti Karaman İl Başkanı Kerim Dereli ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Ziyarette konuşan AK Parti İl Başkanı Kerim Dereli, "28 Ekim 2014 tarihinde Karaman’ın Ermenek ilçesine bağlı Güneyyurt beldesinde Has Şekerler Maden şirketine ait maden ocağında su baskını nedeni ile göçük meydana gelmiş ve madende çalışan 35 işçiden 18’i madende mahsur kaldı. Arama ve kurtarma ekipleri tarafından kazanın yaşandığı ilk günden itibaren maden ocağında mahsur kalan işçilerin kurtarılmasına yönelik çalışmaları İl Emniyet Müdürlüğümüzle koordineli olarak son derece başarılı bir şekilde yürütmüştür. 28 Ekim günü meydana gelen kazanın ardından madende mahsur kalan 18 işçinin tamamına ulaşıldı. Karaman İl Emniyet Müdürümüz Mehmet Şahne’ye bu süreçte özverili ve gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Çalışmalarında başarılar diliyorum" dedi.
Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan’da, maden ocağında mahsur kalan işçilerin kurtarılmasına yönelik çalışmalarda yoğun gayret ve gerekli hassasiyeti gösteren İl Emniyet Müdürümüz Mehmet Şahne’ ye teşekkür ediyorum. Valiliğimiz, emniyetimiz ve tüm kamu kurum ve kuruluşları ile başarılı çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bu şehir hepimizindir. Allah bir daha böyle acılar yaşatmasın diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326