Ak Parti’li Başkan Mustafa Güler’den Sosyal Medyada İlginç Paylaşım

AK Parti’li Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler’in sosyal paylaşım sitesi Facebook üzerindeki “Kış Günü Normaldir” başlığı ile yayınladığı video, izleyenleri şaşırttı.Belediye Başkanı Güler’in paylaştığı videoda;...

Ak Parti’li Başkan Mustafa Güler’den Sosyal Medyada İlginç Paylaşım
AK Parti’li Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler’in sosyal paylaşım sitesi Facebook üzerindeki “Kış Günü Normaldir” başlığı ile yayınladığı video, izleyenleri şaşırttı.
Belediye Başkanı Güler’in paylaştığı videoda; Hamile yada yeni doğum yapmış bir köpek, arka ayakları yerde sürüklenir bir vaziyette yürümeye çalışıyor. Rahatsız olan videonun son kısmında ayağa kalkıyor, köpeğin hareketlerine bakıldığında karşıdan gelen bir tehlike karşısında mı ayağa kalktığı bilinmiyor.
Video üzerine yapılan seslendirmede, "Allah tuttuğunuzu altın etsin, Allah Çok vesin, Rabbim hepinize olmayanların. Aha zabıta geliyo…”
Videoda görülen köpeğin seslendirme ile kime benzetilmek istendiği, espri yapılıp yapılmadığı, böyle bir onu ile ne kast edildiği merak konusu oldu.
Kış aylarında açlık tehlikesi ile baş başa kalan sokak hayvanlarına Tavşanlı Belediyesi yardım ediyor haberleri üzerine yayınlanan bu video şaşkınlık uyandırdı.(EFE)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327