Ak Partili Kadınlardan Chp İlçe Başkanı Köse’ye Tepki

Bursa’nın Yenişehir ilçesinde, AK Partili kadınlar, CHP İlçe Başkanı Ahmet Köse’nin kendilerine “Amazonlar” demesine tepki gösterdi.AK Parti İlçe Başkanı Adnan Kamıl, Kadın Kolları Başkanı Feride Karayel ile birlikte düzenlediği...

Ak Partili Kadınlardan Chp İlçe Başkanı Köse’ye Tepki
Bursa’nın Yenişehir ilçesinde, AK Partili kadınlar, CHP İlçe Başkanı Ahmet Köse’nin kendilerine “Amazonlar” demesine tepki gösterdi.
AK Parti İlçe Başkanı Adnan Kamıl, Kadın Kolları Başkanı Feride Karayel ile birlikte düzenlediği basın açıklamasında, 1986 yılından bu yana yapılamayan biber festivalinin çok geniş çaplı yapıldığı bir günde, CHP İlçe Başkanı Ahmet Köse’nin “terbiyesizce ve saygısızca yaptığı açıklamayı” esefle kınadıklarını söyledi. Kamıl, “CHP zihniyeti tarihi boyunca halka hep tepeden ve jakoben anlayışla bakmıştır. Seçimlerde alamadığı yetkiyi hep darbelerden medet umarak beklemekle geçirmiştir. AK Parti’miz kurulduğu 2001 yılından beri 9 seçime girmiştir. Bunların hepsinden oyunu artırarak zaferle çıkmıştır. 30 Mart mahalli seçimlerinde sayın Ahmet beyin yönetimindeki CHP, belediye meclisine hiçbir üye sokamamıştır. Oylarının MHP’ye nasıl kanalize edildiğini kendi partililerine dahi izah edememiştir. 4 Eylül’de yapılan festivalin açılış kortejinde ayaklarına basıldığını iddia edip, AK Partili hanımlara küstahça hakaret eden sayın Köse’nin derhal bir psikolojik kliniğine yatırılmasını tavsiye ediyorum. Dünkü yürüyüş çok kalabalık ve canlı idi. Benim de yürürken beş altı kez ayaklarıma kazara basıldı. Arkamı dönüp kim bastı diye bakmadım. Ama CHP İlçe Başkanı Köse, ayağına basıldığını ileri sürüp AK Partili kadınlara fütursuzca hakaret edip, festivalin ihtişamına gölge düşürmeye yeltenmiştir. Güneşin balçıkla sıvanamayacağını kendisi daha iyi bilir. Sayın Köse, bundan sonraki açıklamalarını daha nazik ve akıllıca yapmanı tavsiye ederim. Yoksa hezeyanlarına misli ile karşılık vereceğimi bilmeni isterim” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER