Akoğlu Ve Söylevci’den Halk Sağlığı Müdürlüğüne Ziyaret

Aydın Valiliği Basın ve Halkla ilişkiler İl Müdürü Şükrü Söylevci ile Basın İlan Kurumu Aydın Şube Müdürü Özer Akoğlu, Aydın Halk Sağlığı İl Müdürü DR. Şenol Okur’u makamında ziyaret etti.Aydın Valiliği Basın Ve Halkla...

Akoğlu Ve Söylevci’den Halk Sağlığı Müdürlüğüne Ziyaret
Aydın Valiliği Basın ve Halkla ilişkiler İl Müdürü Şükrü Söylevci ile Basın İlan Kurumu Aydın Şube Müdürü Özer Akoğlu, Aydın Halk Sağlığı İl Müdürü DR. Şenol Okur’u makamında ziyaret etti.
Aydın Valiliği Basın Ve Halkla ilişkiler Müdürü Şükrü Söylevci ve Basın İlan Kurumu Aydın Şube Müdürü Özer Akoğlu’nun ziyaretlerinden memnun olduğunu söyleyen Aydın Halk Sağlığı İl Müdürü DR. Şenol Okur, ”İl Müdürlerimiz Şükrü Söylevci ve Özer Akoğlu’na ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim. Ziyaretten memnun oldum. Kendileriyle kurumlarımız hakkında karşılıklı bilgiler paylaştık.” dedi.
Aydın Valiliği Basın Ve Halkla ilişkiler İl Müdürü Şükrü Söylevci’de, “Basın İlan Kurumu (BİK) Aydın Şube Müdürümüz Özer Akoğlu ile birlikte Aydın Halk Sağlığı İl Müdürü Dr. Şenol Okur’u ziyaret ettik. Bu gibi ziyaretler kurumlar arası iletişimi arttırıyor. Kuşkusuz faydası oluyor. Kendisine çalışmalarında başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326