Ali Şen'e ikinci darbe!

Torununun ölümüyle yıkılan Ali Şen'e bir darbede gelinlerinden geldi. Fenerbahçe'nin efsane başkanı Ali Şen yaz aylarında kaybettiği torunu Alp Ali Şen'in ölümünün derin üzüntüsünü yaşarken, gelinleri arasında yaşanılan küslük Şen ailesini bir kez daha yıktı.

Ali Şen'e ikinci darbe!

Fenerbahçe'nin efsanevi başkanı Ali Şen, Mayıs ayında kendi adını taşıyan; 17 yaşındaki torunu Alp Ali Şen'i trafik kazası sonucu toprağa vermişti. Aile kavramına çok önem veren, eşi, çocukları, gelinleri ve torunlarının üzerine titreyen, özel günler başta olmak üzere her fırsatta aileyi bir araya toplayan Ali Şen'i gelinleri arasında yaşanıla küslük bir kez daha derin bir üzüntü yaşattı.Sabah Gazetesi'nde Bülent Cankurt imzası ile yeralan haber şöyle...

Şen Ailesi'nin neşesi kaçmış!

Hiçbir zaman çok yakın olmasalar da, birbirlerine saygı ve sevgi duyan iki arkadaş olduklarını söyleyen eltilerin arasına neyin girdiğini kimse bilmiyor!

Ancak eltilerin irtibatı tamamen koparması, sosyetedeki Top 10 dedikoduda bir numarada; herkes bunu konuşuyor. Galiba aralarındaki gerginlik eskiye dayanıyor.Çünkü Aslı Şen'in, Alp Ali'nin 28 Haziran'daki 40 mevlidine gitmediğini de duymuş, inanmamıştım. Hatta bu olay bana, Aslı Şen'in 'istenmediği yere gitmediği' şeklinde aktarılmıştı. Eltilerin küs olmasına en çok üzülen de, kayınpederleri Ali Şen'miş.

Zaten tarifsiz bir acıyla baş etmeye çalışan Şen Ailesi, umarım bu küslüğün üstesinden gelmeyi başarır.
 

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2014, 08:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326