Altınova Belediyespor, Kuzu İle Yollarını Ayırdı

Bölgesel Amatör Lig 9. Grupta mücadele eden Yalova ekibi Altınova Belediyespor, teknik patron Resul Kuzu ile yollarını ayırdı. Ligin 12. Haftasında İstanbul’da Leventspor’a 4-0 gibi farklı bir skorla yenilen Sarı Yeşillilerle alınan kötü...

Altınova Belediyespor, Kuzu İle Yollarını Ayırdı
Bölgesel Amatör Lig 9. Grupta mücadele eden Yalova ekibi Altınova Belediyespor, teknik patron Resul Kuzu ile yollarını ayırdı. Ligin 12. Haftasında İstanbul’da Leventspor’a 4-0 gibi farklı bir skorla yenilen Sarı Yeşillilerle alınan kötü skorun ardından faturayı Resul Kuzu’ya kesti.
Altınova ile yollarını anlaşarak ayırdığını belirten Kuzu “Ben Yalova’yı Altınova Spor’u çok seviyorum. Böyle olması gerektiği için ayrıldık. Takım şuanda 21 puanda. Devre arasına girerken takımın 21 puanda olması şampiyonluk için çok önemli bir puandır. Altınova Belediyespor çok güçlü ve iyi bir takım. Lige iyi bir başlangıç yaparak iyi gitmektedir. Altınova Spor hiçbir zaman kötü futbol oynamamıştır. Leventspor maçında hakemin yanlış kararlar vermesi üzerine ciddi bir şekilde futbolcularımızın morali bozulmuştur” şeklinde konuştu.
Kaleci Antrenörü Cem Gül ile birlikte farklı projelerinin olduğunu dile getiren deneylim teknik adam “Tekliflere her zaman açığız. Altınovaspor’u çalıştırırken farklı yerlerden Bölgesel Amatör Lig olsun 3. Lig olsun teklifler gelmişti. Prensip gereği böyle teklifleri kabul etmedim. Kaleci antrenörümüz Cem Gül ile birlikte Altınova Belediyespor’dan yollarımızı ayırmış bulunmaktayız. Böylesi daha hayırlıdır. Yönetime böyle bir teklif sunduk ve sorunsuz bir şekilde kabul ettiler. Yeni bir Teknik Direktör gelene kadar takımı Rızvan Hoca çalıştıracaktır. Ben buradan tüm Altınova’ya Altınova Spor taraftarına, Yalova’ya Yalova basınına gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. İnşallah bu takım şampiyon olur ve biz şampiyonluk kutlamalarına geliriz” dedi.
Teknik direktör Resul kuzu ve kaleci antrenörü Cem Gül ile halleşerek ayrıldıklarını belirten Altınova Belediyespor Genel Kaptan Muhsin Kaya,“ Yönetim Kurulunu toplayarak ortak karar doğrultusunda Resul Kuzu ile yollarımızı ayırdık. Açıkcası takımda böyle değişliklere ihtiyacımız vardı. Aramızda herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Resul Hoca ile birlikte helalleşerek yollarımızı ayırdık. Bundan sonra Yeni bir hoca bulana kadar Rızvan Alemdar hocamız ile birlikte devam edeceğiz. Bulamazsak takımın teknik direktörü Rızvan Alemdar olacaktır” diyerek sözlerini tamamladı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326